- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868) DAHUASkladom44,32 EUR36,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Spotreba prúdu: | 28.5 µA ( max. 5.8 mA ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | Ø 85 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





