- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868D) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868D) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868D) DAHUASkladom46,45 EUR37,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detektor ARD912-W2(868D) je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy; Detekcia: Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 48 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg (celkom) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





