- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA EVOFLOOD GENEVO
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA EVOFLOOD GENEVO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA EVOFLOOD GENEVOSkladom56,56 EUR45,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: EvoLINK (868 MHz) ; Detekcia: Voda ; Frekvenčné pásmo: 869.7 MHz ... 870.0 MHz ; Poplachová signalizácia: Signál do poplachovej centrály, LED ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | EvoLINK (868 MHz) |
| Detekcia: | Voda |
| Frekvenčné pásmo: | 869.7 MHz ... 870.0 MHz |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály, LED |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Dĺžka kábla snímača: | 100 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 15 µA (režim Standby) 25 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Rozmery: | 96 x 20 x 23 mm (čidlo) , 40 x 20 x 10 (Sonda) |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





