- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR S KAMEROU ARD2251E-W2(868V) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR S KAMEROU ARD2251E-W2(868V) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR S KAMEROU ARD2251E-W2(868V) DAHUASkladom227,51 EUR184,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA - rad ARC3800H ; Frekvenčné pásmo: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Poplachová signalizácia: Signál do poplachovej centrály, LED ; Doba zálohy: ~ 3.5 roky ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA - rad ARC3800H |
| Použitie: | Vonkajšie / Do interiérov |
| Frekvenčné pásmo: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m @ 868 MHz , max. 1600 m @ 2.4 GHz RF / 1400 m @ 2.4 GHz RF-HD |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály, LED |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Batéria: | 4 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3.5 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 1.5 A 20 µA (režim Standby) |
| Vybrané vlastnosti: | - Možnosť nastavenia citlivosti PIR – 3 úrovne - Uhol detekcie : 90 ° - Dosah detektoru : 15 m - Odolnosť proti zvieratám : 40 kg / 80 cm - Detekcia pohybu : 0.3 ... 2 m/s - Obojsmerná kompenzácia teploty - MW sensor operating frequency : 24 GHz - Zorný uhol kamery : 110 ° - Podporované rozlíšenia : 1280 x 960 px, 640 x 480 px, 320 x 240 px, 160 x 120 px - Formát zápisu fotografií : JPEG - Denný/nočný režim - IR prisvetľovač : 15 m |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + GF) |
| Index of Protection: | IP66 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Rozmery: | 263 x 106 x 94 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





