- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR ASD-200 ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR ASD-200 ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR ASD-200 ABAX/ABAX2 SATELSkladom87,05 EUR70,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Detekcia: dym, teplo ; Frekvenčné pásmo: 868 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, ≤ 500 m - ABAX ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Detekcia: | dym, teplo |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 868 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Batéria: | CR123A 3 V |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky - ABAX/ABAX2 |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime: | 30 µA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | Ø 108 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




