- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR MSD-300 SATEL
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR MSD-300 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR MSD-300 SATELSkladom50,60 EUR41,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym, teplo ; Frekvenčné pásmo: 433.05 ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): do 200 m ;
| Detekcia: | dym, teplo |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | do 200 m |
| Batéria: | CR123A 3 V |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime: | 50 µA |
| Maximálny odber prúdu: | 20 mA |
| Trieda v súlade s EN 54-5 (tepelný snímač): | A1R |
| Minimálna stála teplota oznámenia poplachu: | 54 °C |
| Maximálna stála teplota oznámenia poplachu: | 65 °C |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | Ø 108 x 61 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




