- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR AX PRO DS-PDSMK-E-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR AX PRO DS-PDSMK-E-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR AX PRO DS-PDSMK-E-WE HikvisionSkladom206,05 EUR167,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: HIKVISION AX PRO ; Detekcia: dym ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 1600 m ; Napájanie z batérie: 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) ;
| Spolupráca: | HIKVISION AX PRO |
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 1600 m |
| Použitie: | Do interiérov |
| Napájanie z batérie: | |
| Doba zálohy: | ~ 10 roky - Autonómna činnosť ~ 5 roky - HIKVISION AX PRO |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 361301852 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




