- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR HY-SA2FA WISUALARM
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR HY-SA2FA WISUALARM
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR HY-SA2FA WISUALARMSkladom18,00 EUR14,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz Wi-Fi ; Napájanie: 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) ; Doba zálohy: ~ 2 roky ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz Wi-Fi |
| Napájanie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime: | ≤ 35 µA |
| Maximálny odber prúdu: | ≤ 35 mA |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | Ø 98 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | WISUALARM |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




