- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR DRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV ARM9A4-P-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR DRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV ARM9A4-P-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR DRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV ARM9A4-P-W2(868) DAHUASkladom171,87 EUR139,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy alarmu: 16 ; Výstupy alarmu: 4 ; Napájanie: 100 V ... 240 V AC PoE (802.3at) ;
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Vstupy alarmu: | 16 |
| Výstupy alarmu: | 4 |
| Výstup napájania: | 2 x 14.5 V, 1 A (PoE) / 2 A (Bez PoE) |
| Sériový port: | 1 |
| Bezdrôtové: | |
| Rozhranie: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 7 Ah : 151 x 65 x 94 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Núdzový zdroj energie: | Akumulátor : 7 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Ochrana pred koróziou: | Základná ochrana |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 304 x 235 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





