- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR DRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV AX PRO DS-PM1-I1602-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR DRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV AX PRO DS-PM1-I1602-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR DRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV AX PRO DS-PM1-I1602-WE HikvisionNie je skladom254,68 EUR207,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový expandér DS-PM1-I1602-WE ponúka spojenie drôtových senzorov, napr. PIR pre poplašný systém AX PRO; Vstupy alarmu: 16 ; Výstupy alarmu: 2 ; Napájanie: 100 V ... 240 V AC ;
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Vstupy alarmu: | 16 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Výstup napájania: | 2 x 12 V / 1 A (celkom) |
| Sériový port: | 1 |
| Bezdrôtové: | |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 7 Ah : 151 x 65 x 94 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
Núdzový zdroj energie : | Akumulátor : 7 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC / 30 W (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 1.12 kg |
| Rozmery: | 261 x 199 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401916 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






