- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR VSTUPU ARM310-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR VSTUPU ARM310-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR VSTUPU ARM310-W2(868) DAHUASkladom32,60 EUR26,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový expandér ARM310-W2(868) umožňuje pripojenie bezdrôtových snímačov, napr. PIR pre poplašný systém značky DAHUA; Vstupy alarmu: 1 ; Napájanie: 1 x Typ batérie : CR123A 3 V ; Doba zálohy: max. 5 roky ;
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Vstupy alarmu: | 1 |
| Výstupy alarmu: | ![]() |
| Výstup napájania: | ![]() |
| Sériový port: | ![]() |
| Bezdrôtové: | |
| Miesto pre batériu: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
Núdzový zdroj energie : | ![]() |
| Napájanie: | 1 x Typ batérie : CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | max. 45 mA |
| Doba zálohy: | max. 5 roky - so senzorom NO , max. 2 roky - so senzorom NC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 100 x 21 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






