- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Bezvodičové jazýčkové spínače
- BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ARD323-W2(868S) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ARD323-W2(868S) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ARD323-W2(868S) DAHUANie je skladom36,66 EUR29,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ~ 40 mm ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m (otvorený priestor) ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ~ 40 mm |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m (otvorený priestor) |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Batéria: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





