- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU APCAM-200 BE WAVE SATEL
BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU APCAM-200 BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU APCAM-200 BE WAVE SATELSkladom186,89 EUR151,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový snímač PIR s kamerou a infračerveným reflektorom; Spolupráca: BE WAVE systém ; Frekvenčné pásmo: 868.0 ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1100 m ; Poplachová signalizácia: Signál do mobilnej aplikácie BE WAVE, LED ; Farba: Biela ; Doba zálohy: ~ 2 roky ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1100 m |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie BE WAVE (od ovládača), LED |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | - Uhol detekcie : 90 ° - Dosah detektoru : 15 x 24 m - Detekcia pohybu : 0.3 ... 3 m/s - Kompenzácia teploty - Zorný uhol kamery : 65 ° - Podporované rozlíšenia : 640 x 480 px - Formát zápisu fotografií : JPEG - Denný/nočný režim - IR prisvetľovač - fotografie : 3 (poplach), na žiadosť používateľa |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | |
| Spotreba prúdu: | 16 mA 90 µA (režim Standby) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 62 x 137 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





