- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU AX PRO DS-PDPC12P-EG2-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU AX PRO DS-PDPC12P-EG2-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ PIR DETEKTOR S KAMEROU AX PRO DS-PDPC12P-EG2-WE HikvisionSkladom270,49 EUR219,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový snímač PIR s kamerou a infračerveným reflektorom; Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 800 m ; Poplachová signalizácia: Signál do poplachovej centrály, LED ; Doba zálohy: ~ 6 roky ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 800 m |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály, LED |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Batéria: | 3 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 6 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 1500 mA 20 µA (režim Standby) |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Vybrané vlastnosti: | - SEC (Smart Environmental Control) – pokročilé digitálne spracovanie signálu a optika 3D - Uhol detekcie : 85.9 ° - Dosah detektoru : 12 m - Odolnosť proti zvieratám : 30 kg - Detekcia pohybu : 0.3 ... 2 m/s - Pokročilá kompenzácia teploty - Zorný uhol kamery : 88 ° - Podporované rozlíšenia : 640 x 480 px, 320 x 240 px, 160 x 120 px - Formát zápisu fotografií : JPEG - Denný/nočný režim - IR prisvetľovač : 12 m |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 72 x 121 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300064 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





