- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO ACMD-200 ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO ACMD-200 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO ACMD-200 ABAX2 SATELSkladom110,59 EUR89,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Oxid uhoľnatý (CO) ; Frekvenčné pásmo: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, 1200 m - ABAX2 @ ACU-280 ; Napájanie z batérie: 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy SATEL ABAX2 |
| Detekcia: | Oxid uhoľnatý (CO) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 50 ... 75 ppm cez 75 minút 75 ... 120 ppm cez 25 minút > 120 ppm na 1 minútu |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Použitie: | Do interiérov |
| Napájanie z batérie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | 120 mA (max) 14 µA (režim Standby) - Autonómna činnosť 62 µA (režim Standby) - ABAX2 |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky - Autonómna činnosť ~ 2 roky - ABAX2 |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.5 ... 2.0 m nad úrovňou podlahy |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg (bez batérie) |
| Rozmery: | Ø 108 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





