- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO HY-GC30A-R8 WISUALARM
BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO HY-GC30A-R8 WISUALARM
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ SENZOR OXIDU UHOĽNATÉHO HY-GC30A-R8 WISUALARMSkladom23,40 EUR19,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Oxid uhoľnatý (CO) ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Vybrané vlastnosti: Senzor teploty a vlhkosti ;
| Detekcia: | Oxid uhoľnatý (CO) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 1000 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | |
| Batéria: | 3 V CR17450A (zabudovaná) |
| Doba zálohy: | ~ 10 roky |
| Spotreba prúdu: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | TUV, CE, UKCA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 133.5 x 63.5 x 28.9 mm |
| Výrobca / Značka: | WISUALARM |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





