- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR AXD-200-BR ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR AXD-200-BR ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR AXD-200-BR ABAX/ABAX2 SATELSkladom68,25 EUR55,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ~ 500 m @ ABAX, ~ 2000 m @ ABAX2 ; Farba: Hnedá ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Batéria: | CR123A 3 V - 3.0 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Rozmery: | 20 x 102 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




