- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR MXD-300-BR SATEL
BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR MXD-300-BR SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR MXD-300-BR SATELSkladom38,54 EUR31,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna, Otrasy, Vibrácie, Voda ; Frekvenčné pásmo: 433.05 MHz ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 600 m ; Spolupráca: Satel MICRA ; Poplachová signalizácia: Signál do poplachovej centrály ; Doba zálohy: max. 2 roky ; Farba: Hnedá ;
| Detekcia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≤ 600 m - PERFECTA ≤ 500 m - VERSA-MCU / MTX-300 / MICRA ≤ 300 m - MRU-300 |
| Spolupráca: | Satel MICRA |
| Poplachová signalizácia: | |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Batéria: | CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | max. 2 roky |
| Spotreba prúdu: | ≤ 22 mA |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 24 x 110 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






