- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ, ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR ACD-220 ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ, ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR ACD-220 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ, ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR ACD-220 ABAX2 SATELSkladom72,36 EUR58,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy SATEL ABAX2 ; Životnosť batérie: ~ 2 roky ; Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 2000 m ACU-220, max. 1200 m ACU-280 ; Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 15 ° / 5 x 1 m ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy SATEL ABAX2 |
| Napájanie z batérie: | 1 x CR123A 3 V Lítiová batéria (súčasťou balenia) |
| Životnosť batérie: | ~ 2 roky |
| Spotreba prúdu: | |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 2000 m ACU-220 , max. 1200 m ACU-280 |
| Použitie: | Do interiérov |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 15 ° / 5 x 1 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 1 m/s |
| Zhoda s normami: | EN50130-4, EN50130-5 |
| Environmentálna trieda: | II v súlade s EN50130-5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 105 x 25 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






