- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ, ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR AM DS-PDC10AM-EG2-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ, ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR AM DS-PDC10AM-EG2-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ, ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR AM DS-PDC10AM-EG2-WE HikvisionSkladom143,78 EUR116,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO ; Životnosť batérie: ~ 5 roky ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 5 ° / 10 m (montované na stenu), 5 m (montované pod stropom) ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Napájanie z batérie: | 2 x CR123A 3 V Lítiová batéria (súčasťou balenia) |
| Životnosť batérie: | ~ 5 roky |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2 ... 3.5 m |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 5 ° / 10 m (montované na stenu), 5 m (montované pod stropom) |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | 12 kg (montované na stenu) |
| Environmentálna trieda: | IV |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 2 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300188 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






