- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- BRÁNA WIFI HY-GW01A WISUALARM
BRÁNA WIFI HY-GW01A WISUALARM
- Kompletné špecifikácie
BRÁNA WIFI HY-GW01A WISUALARMSkladom28,46 EUR23,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Brána WiFi HY-GW01A umožňuje vzdialenú komunikáciu systému Wisualarm prostredníctvom siete WiFi s pripojenými zariadeniami systému WisuLink.; Sieťové rozhranie: WiFi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, Ethernet - Port RJ-45 ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz - WiFi, 868 MHz - WisuLink ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: 50 m - WiFi ; Napájanie: 5 V DC / 1 A ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | WisuLink - Bezdrôtové poplašné systémy WISUALARM/DAHUA |
| Sieťové rozhranie: | |
| Frekvenčné pásmo: | |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | 50 m - WiFi |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - cez port USB-C |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Rozmery: | 78 x 78 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | WISUALARM / DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




