- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- ČIDLO DYMU FS2SD-GSM FERGUSON
ČIDLO DYMU FS2SD-GSM FERGUSON
- Kompletné špecifikácie
ČIDLO DYMU FS2SD-GSM FERGUSONSkladom92,17 EUR74,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym ; Poplachová signalizácia: Oznámenie na telefón ; Napájanie z batérie: 1 x Typ batérie CR123A (zabudovaná) ;
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | 1 x Typ batérie CR123A / CR17335 3 A (zabudovaná) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.285 kg |
| Rozmery: | Ø 150 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | FERGUSON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





