- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- ČIDLO DYMU HY-SA30A WISUALARM / DAHUA
ČIDLO DYMU HY-SA30A WISUALARM / DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ČIDLO DYMU HY-SA30A WISUALARM / DAHUASkladom12,65 EUR10,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym ; Napájanie z batérie: 1 x Typ batérie CR123A 3 V (zabudovaná) ;
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | 1 x Typ batérie CR123A 3 V (zabudovaná) ≤ 15 µA - Pohotovostný režim ≤ 35 mA - Poplachová signalizácia 10 roky - Životnosť batérie |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | TÜV, BSI, BOSEC, Q-Label, ActivFire, CE, UKCA, RCM |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | Ø 98 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | WISUALARM / DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






