- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- ČIDLO DYMU OR-DC-637 ORNO
ČIDLO DYMU OR-DC-637 ORNO
- Kompletné špecifikácie
ČIDLO DYMU OR-DC-637 ORNOSkladom23,37 EUR19,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym ; Napájanie z batérie: 3 V Lítiová batéria CR123A (zabudovaná) ; Vybrané vlastnosti: Komora s fotoelektrickým senzorom ;
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | 3 V Lítiová batéria CR123A (zabudovaná) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 10 µA - Pohotovostný režim |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 45 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





