- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- ČIDLO DYMU SD-09A2 EURA
ČIDLO DYMU SD-09A2 EURA
- Kompletné špecifikácie
ČIDLO DYMU SD-09A2 EURASkladom10,69 EUR8,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym ; Napájanie z batérie: Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 ;
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 (súčasť balenia) Spotreba prúdu < 10 µA (režim Standby) 30 mA (práca) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | Ø 90 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






