- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- ČIDLO DYMU SD-87A2 EURA
ČIDLO DYMU SD-87A2 EURA
- Kompletné špecifikácie
ČIDLO DYMU SD-87A2 EURASkladom9,63 EUR7,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
SD-87A2 je vysoko kvalitné zariadenie na monitorovanie viditeľnej prítomnosti dymu v obytných priestoroch a včasnú detekciu požiaru; Detekcia: dym ; Napájanie z batérie: Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 ;
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 (súčasť balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | Ø 100 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





