- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- DETEKTOR DYMU A OXIDU UHOĽNATÉHO (CO) CSD-39A2 EURA
DETEKTOR DYMU A OXIDU UHOĽNATÉHO (CO) CSD-39A2 EURA
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR DYMU A OXIDU UHOĽNATÉHO (CO) CSD-39A2 EURASkladom68,17 EUR55,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym, Oxid uhoľnatý (CO) ; Napájanie z batérie: Batéria 3 V, typ CR17450 (zabudovaná) ; Záruka: 7 rokov ;
| Detekcia: | dym, Oxid uhoľnatý (CO) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | Batéria 3 V, typ CR17450 (zabudovaná) Spotreba prúdu < 20 µA (režim Standby) 20 mA (práca) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | 4 °C ... 38 °C |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | Ø 134 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





