- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- DETEKTOR LPG (PROPAN-BUTÁNU) DG-1-LPG SATEL
DETEKTOR LPG (PROPAN-BUTÁNU) DG-1-LPG SATEL
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR LPG (PROPAN-BUTÁNU) DG-1-LPG SATELSkladom64,51 EUR52,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Mikroprocesorové digitálne plynové snímače DG-1-LPG sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a malou spotrebou prúdu; Detekcia: Plyn LPG (propan-bután) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 20% nižšia medza výbušnosti ; Funkcia predalarmu; Autodiagnostika;
| Detekcia: | Plyn LPG (propan-bután) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 20% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | 10% nižšia medza výbušnosti |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Napájanie: | 30 ... 50 mA / 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





10% nižšia medza výbušnosti