- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- DETEKTOR NARKOTICKÝCH PLYNOV DG-1-TCM SATEL
DETEKTOR NARKOTICKÝCH PLYNOV DG-1-TCM SATEL
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR NARKOTICKÝCH PLYNOV DG-1-TCM SATELSkladom84,68 EUR68,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Chloroform - CHCI3, Výpary farieb a lakov, Chlordifluórmetán, Freón, Tetrafluóretán ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 6000 ppm CHCI3; Autodiagnostika;
| Detekcia: | Chloroform - CHCI3, Výpary farieb a lakov, Chlordifluórmetán, Freón, Tetrafluóretán |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 6000 ppm CHCI3 |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC / 80 ... 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






