- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- DETEKTOR PIR A ROZBITIA SKLA NAVY SATEL
DETEKTOR PIR A ROZBITIA SKLA NAVY SATEL
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR PIR A ROZBITIA SKLA NAVY SATELSkladom38,58 EUR31,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR), Detektor rozbitého skla ; Dosah: 12 x 13 m - PIR detektor, 6 m - Detektor rozbitého skla ; Odolnosť proti zvieratám;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | |
| Dosah: | |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 7.5 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Pamäť alarmu |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 62 x 96 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





