- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- DETEKTOR ZALIATIA VODOU OR-DC-629 ORNO
DETEKTOR ZALIATIA VODOU OR-DC-629 ORNO
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR ZALIATIA VODOU OR-DC-629 ORNOSkladom16,59 EUR13,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detektor OR-DC-629 je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy; Poplachová signalizácia: Zvukový signál ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Voda |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | Zvukový signál : 95 dB (low), > 110 dB (high) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





