- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) HY-GA40A WISUALARM
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) HY-GA40A WISUALARM
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) HY-GA40A WISUALARMSkladom22,11 EUR17,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Zemný plyn (metán) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 10% nižšia medza výbušnosti ; Autodiagnostika; Vybrané vlastnosti: Výstup relé : NO, Výstup ovládajúci ventil uzatvárajúci prívod plynu ;
| Detekcia: | Zemný plyn (metán) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 10% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.088 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | WISUALARM / DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






