- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) OR-DC-614
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) OR-DC-614
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) OR-DC-614Skladom28,50 EUR23,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Zemný plyn (metán) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 10% nižšia medza výbušnosti ; Autodiagnostika; Vybrané vlastnosti: Výstup relé - Možnosť odovzdania impulzu do iného zariadenia v priebehu poplachu, napr. ventilátor, siréna, elektromagnetický ventil ;
| Detekcia: | Zemný plyn (metán) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 10% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.315 kg |
| Rozmery: | 84 125 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






