- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁNU) A OXIDU UHOĽNATÉHO (OXIDU UHOĽNATÉHO) CGD-50A2
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁNU) A OXIDU UHOĽNATÉHO (OXIDU UHOĽNATÉHO) CGD-50A2
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁNU) A OXIDU UHOĽNATÉHO (OXIDU UHOĽNATÉHO) CGD-50A2Skladom68,17 EUR55,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Zemný plyn (metán), Plyn LPG (propan-bután) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: Detektor oxidu uhoľnatého (CO) : 300 ppm po dobu max 3 minút, 100 ppm cez 10 ... 40 minút, 50 ppm cez 60 ... 90 minút, 30 ppm cez >120 minút ; Detektor zemného plynu (metán) : < 10% nižšia medza výbušnosti ; Autodiagnostika;
| Detekcia: | Zemný plyn (metán), Plyn LPG (propan-bután) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | Detektor oxidu uhoľnatého (CO) : Detektor zemného plynu (metán) : < 10% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | 4 °C ... 38 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 180 x 110 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





