- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- DETEKTORY OXIDU UHOĽNATÉHO (OXIDU UHOĽNATÉHO) A DYMU DC-7 Virone
DETEKTORY OXIDU UHOĽNATÉHO (OXIDU UHOĽNATÉHO) A DYMU DC-7 Virone
- Kompletné špecifikácie
DETEKTORY OXIDU UHOĽNATÉHO (OXIDU UHOĽNATÉHO) A DYMU DC-7 VironeSkladom33,15 EUR26,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Oxid uhoľnatý (CO) ; Napájanie z batérie: 2 x batéria 1.5 V LR6 (AA) ; Vybrané vlastnosti: Elektrochemický senzor oxidu uhoľnatého, LCD obrazovka, Senzor teploty a vlhkosti ; Detekcia: dym ; Napájanie z batérie: Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 ; Vybrané vlastnosti: Komora s fotoelektrickým senzorom ;
| Detekcia: | Oxid uhoľnatý (CO) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | |
| Napájanie z batérie: | 2 x batéria 1.5 V LR6 (AA) (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | |
| Vybrané vlastnosti: | Funkcia stlmenia alarmu |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 126 x 77 x 34 mm |
ČIDLO DYMU:
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | Ø 107 x 27 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | Virone |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





