- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Rádiové kľúčenky a ovládače
- DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ APT-200 ABAX/ABAX2 SATEL
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ APT-200 ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ APT-200 ABAX/ABAX2 SATELSkladom53,09 EUR43,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 500 m @ ABAX max. 2000 m @ ABAX2 ; Rozmery: 38 x 78 x 16 mm ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 500 m @ ABAX max. 2000 m @ ABAX2 |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozmery: | 38 x 78 x 16 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




