- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Rádiové kľúčenky a ovládače
- DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ARA24-W2(868) DAHUA
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ARA24-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ARA24-W2(868) DAHUASkladom25,29 EUR20,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 900 m (v otvorenom teréne) ; Rozmery: 60 x 40 x 15 mm ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 900 m (v otvorenom teréne) |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 60 x 40 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




