- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Rádiové kľúčenky a ovládače
- DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ MPT-350 SATEL
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ MPT-350 SATEL
- Kompletné špecifikácie
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ MPT-350 SATELSkladom21,80 EUR17,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Frekvenčné pásmo: 433.05 MHz ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): do 400 m ; Rozmery: 38 x 78 x 16 mm ;
| Spolupráca: | |
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | do 400 m |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozmery: | 38 x 78 x 16 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




