- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Fotopasce
- DIGITÁLNY ĎALEKOHĽAD S REFLEKTOROM IR NV-L7000
DIGITÁLNY ĎALEKOHĽAD S REFLEKTOROM IR NV-L7000
- Kompletné špecifikácie
DIGITÁLNY ĎALEKOHĽAD S REFLEKTOROM IR NV-L7000Skladom73,36 EUR59,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Digitálny ďalekohľad s infračerveným reflektorom NV-L7000 pre pozorovanie ako vo dne, tak aj v noci; Vlnová dĺžka IR osvetlenia: 850 nm ; Externá pamäť: max. 128 GB Pamäťová karta micro SD (nie je súčasťou balenia) ;
| Uhol záberu: | 10 ° |
| Priemer objektívu: | 25 mm |
| Optický zoom: | 5x (fixný) |
| Digitálny zoom: | 10x |
| Vlnová dĺžka IR osvetlenia: | 850 nm |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | max. 200 m |
| Zabudovaný monitor: | 3 " |
| Ovládanie jasu displeja: | ![]() |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Externá pamäť: | max. 128 GB Pamäťová karta micro SD (nie je súčasťou balenia) |
| Rozlíšenie fotografií: | 36 Mpx / 24 Mpx / 14 Mpx / 9 / 6 Mpx |
| Rozlíšenie video nahrávok: | 2.7K / 1080p / 720p |
| Nahrávanie zvuku: | ![]() |
| Denný/nočný režim: | Manuálne ovládanie |
| Napájanie z batérie: | Vstavaný akumulátor 3.7V / 2000mAh, nabíjanie cez konektor USB-C |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 85 x 119 x 45 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







