- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- CCTV zásuvky
- DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-16B-RACK
DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-16B-RACK
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-16B-RACKSkladom26,29 EUR21,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS ; Počet video výstupov: 16 ks. Zásuvka BNC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Počet video výstupov: | 16 ks. Zásuvka BNC |
| Počet video vstupov: | 16 ks. Zásuvka BNC |
| Galvanická izolácia hmoty: | ![]() |
| Zostava: | Rack 19" |
| Kryt: | Kov |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | 483 x 44 x 33 mm / RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





