- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- CCTV zásuvky
- DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-20F/R19
DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-20F/R19
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-20F/R19Skladom35,28 EUR28,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet video výstupov: 20 ks. Zásuvka F ; Galvanická izolácia hmoty; Zostava: Rack 19" ;
| Počet video výstupov: | 20 ks. Zásuvka F |
| Počet video vstupov: | 20 ks. Zásuvka F |
| Galvanická izolácia hmoty: | ![]() |
| Zostava: | Rack 19" |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.320 kg |
| Rozmery: | 483 x 45 x 30 mm / Rack 19" 1 U |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





