- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Dosky poplašných centrál
- DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY MG5050+-B6A PARADOX
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY MG5050+-B6A PARADOX
- Kompletné špecifikácie
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY MG5050+-B6A PARADOXSkladom129,56 EUR105,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: Podpora až 32 snímačov ; Vstupy základnej dosky: 5 ks. ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. - programovateľné, 2 sériové výstupy master/slave ; Oddiely: 2 ; Zóny: 4 ; Rozširujúce moduly: 15 (max) ; Pamäť udalostí: 512 ; Časovače: 16 ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný vysielač a prijímač rádiového signálu s frekvenciou 433 MHz ;
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | Podpora až 32 snímačov - Možná ľubovoľná kombinácia drôtových a bezdrôtových senzorov |
| Vstupy základnej dosky: | 5 ks. |
| Výstupy základnej dosky: | |
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | 10 ks. - Funkcia ATZ |
| Maximálny počet podporovaných výstupov: | 16 ks. |
| Prúdová zaťažiteľnosť, nízko-prúdové programovateľné výstupy: | 100 mA |
| Maximálne zaťaženie: | 0.8 A |
| Užívatelia + správcovia: | 32 + 1 |
| Oddiely: | 2 |
| Zóny: | 4 |
| Rozširujúce moduly: | 15 (max) - 4 káblová komunikačná zbernica |
| Pamäť udalostí: | 512 |
| Časovače: | 16 |
| Podporované klávesnice: | max. 32 ks. |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 16.5 V AC / 1.2 A (max) |
| Spotreba energie: | ≤ 40 VA |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 90 % |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 190 x 102 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





