- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Dosky poplašných centrál
- DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY PRIMA16LTE-CA GENEVO
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY PRIMA16LTE-CA GENEVO
- Kompletné špecifikácie
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY PRIMA16LTE-CA GENEVOSkladom126,72 EUR103,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy základnej dosky: 8 ks. ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. - programovateľné ; Maximálny počet podporovaných vstupov: 16 ks. ; Oddiely: 2 ; Zóny: 2 ; Rozširujúce moduly; Pamäť udalostí: 2000 + 250 ;
| Vstupy základnej dosky: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstupy základnej dosky: | 4 ks. - programovateľné |
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | 16 ks. |
| Maximálny počet podporovaných výstupov: | 8 ks. |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Užívatelia + správcovia: | 31 + 1 |
| Oddiely: | 2 |
| Zóny: | 2 |
| Rozširujúce moduly: | ![]() |
| Pamäť udalostí: | 2000 + 250 |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 40 VA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 163 x 82 mm |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






