- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Dosky poplašných centrál
- DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY SP7000+-D6Q PARADOX
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY SP7000+-D6Q PARADOX
- Kompletné špecifikácie
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY SP7000+-D6Q PARADOXNie je skladom113,46 EUR92,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy základnej dosky: 16 ks. ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. - programovateľné + 1 ks. Relé ; Oddiely: 2 ; Zóny: 4 ; Rozširujúce moduly: 16 (2 x ZX8) ; Pamäť udalostí: 256 ; Časovače: 16 ;
| Vstupy základnej dosky: | 16 ks. |
| Výstupy základnej dosky: | 4 ks. - programovateľné + 1 ks. Relé |
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | 32 ks. - ZX-8, ZX-8SP |
| Maximálny počet podporovaných výstupov: | 16 ks. |
| Prúdová zaťažiteľnosť, nízko-prúdové programovateľné výstupy: | 100 mA |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Užívatelia + správcovia: | 32 + 1 |
| Oddiely: | 2 |
| Zóny: | 4 |
| Rozširujúce moduly: | 16 (2 x ZX8) |
| Pamäť udalostí: | 256 |
| Časovače: | 16 |
| Podporované klávesnice: | max. 15 ks. |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 16.5 V AC / 700 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 40 VA |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Rozmery: | 202 x 107.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.178 kg |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





