- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory CCTV, profesionálne
- DOTYKOVÁ OBRAZOVKA VGA, HDMI, AUDIO VM-T170 17 " VILUX
DOTYKOVÁ OBRAZOVKA VGA, HDMI, AUDIO VM-T170 17 " VILUX
- Kompletné špecifikácie
DOTYKOVÁ OBRAZOVKA VGA, HDMI, AUDIO VM-T170 17 " VILUXSkladom247,40 EUR201,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 17 " ; Natívne rozlíšenie: 1280 x 1024 px ; Pomery strán: 4 : 3 ; Hlavné vlastnosti: odporový dotykový displej ;
| Veľkosť obrazovky: | 17 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 1024 px |
| Pomery strán: | 4 : 3 |
| Typ matrice: | Farebná matrica TFT-LCD, LED podsvietenie |
| Podporované štandardy: | PAL/NTSC |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 176 ° vodorovne 170 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 3 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1x VGA 1x HDMI Audio: 1x Jack (pre VGA) 1 x USB - dotyková obrazovka |
| Typ puzdra: | Kov |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Napájanie: | 12 V DC / 2.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 15 W |
| Ovládanie monitora: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Hlavné vlastnosti: | odporový dotykový displej |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 3.3 kg (so stojanom) |
| Rozmery: | 402 x 382 x 205 mm (so stojanom) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






