- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110(BLACK) HikvisionSkladom37,92 EUR30,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 87 mm, 83.5 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 3 ; Priemer úchytu: Ø 110 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 57 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Počet otvorov: | 2 alebo 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 110 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 57 mm |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 169 x 120 x 122 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701726 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




