- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110B(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110B(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1272ZJ-110B(BLACK) HikvisionSkladom66,99 EUR54,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 87 mm, 83.5 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 3 ; Priemer úchytu: Ø 110 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 118 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Počet otvorov: | 2 alebo 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 110 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 118 mm |
| Hmotnosť: | 1.364 kg |
| Rozmery: | 180 x 123 x 228 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702308 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




