- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-140B Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-140B Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-140B HikvisionSkladom83,73 EUR68,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: 3 kg ; Priemer úchytu: Ø 140 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 152 mm ;
| Nosnosť: | 3 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 140 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 152 mm |
| Hmotnosť: | 1.488 kg |
| Rozmery: | 292 x 243 x 140 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700330 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




