- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM26 Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM26 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM26 HikvisionSkladom74,70 EUR60,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: 4.5 kg ; Priemer úchytu: Ø 185 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 70 mm ;
| Nosnosť: | 4.5 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 185 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 70 mm |
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| Rozmery: | 255 x 226 x 185 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700594 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




