- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM30-B Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM30-B Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-DM30-B HikvisionSkladom113,32 EUR92,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: 3 kg ; Priemer úchytu: Ø 209 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 70 mm ;
| Nosnosť: | 3 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 209 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 70 mm |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Rozmery: | 326 x 243 x 209 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701122 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




